За минулий рік більше 700 безпритульних тварин знайшли домівки (звіт КП “КМЛВМ” про роботу у 2020 році)

У 2020 році 753 безпритульні коти та собаки знайшли дім в рамках програми адопції, про це йдеться у річному звіті комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Крім того, за минулий рік було вакциновано проти сказу та стерилізовано 9015 безпритульних тварин, а 914 отримали ветеринарну допомогу. 1127 «пухнастих безхатьків» було обстежено в клініках, а 2094 були взяті на перетримку після стерилізації.

Також підприємство працювало розвитком системи Реєстр домашніх тварин, за звітний рік в ній зареєстровано більше 6000 тисяч тварин. А в муніципальному притулку в Бородянці постійно перебувало в середньому 430 тварин.

2020 рік також був плідним з точки зору контролю за дотриманням правил утримання тварин. За цей період підприємством складено 344 акти про неналежне утримання тварин, а всього було розглянуто 4066 скарг та звернень від фізичних і юридичних осіб.

В минулому році в КП «КМЛВМ» стартувала низка проектів, зокрема Разом з КП по УЗН Дніпровського району був  створено дресирувальний майданчик на Дніпровській набережній, а також реалізовано два проекти з програми «Громадський Бюджет». Разом з HAPPY RADIO запущено спільний проект з прилаштування тварин – в ефірі радіостанції раз на тиждень розповідають про когось із підопічних муніципального притулку в Бородянці. Також у 2020 році стартував проект «Стань моєю родиною», головна ідея якого долучати до пошуку господарів для тварин відомих особистостей. Першими «героями» програми стали тенісистка Марія Коритцева відомі актори та блогери.

Крім того, в клініці на вулиці Ярославській з`явилось інфекційне відділення для безпритульних тварин, завдяки чому вдалося суттєво знизити ризик поширення хвороб новоприбулими тваринами.

2020 рік був роком плідної співпраці, підприємство підписало меморандуми про співпрацю з Першою лабораторією МРТ, з КАРС “Київська служба порятунку”, з колегами з Борисполя та Кривого Рогу, з клінікою «4 лапи» та КОЗЖ “Счастливый берег”. І поповнити список партнерів КП «КМЛВМ» може будь-яка організація, так як в кінці року був укладений відкритий меморандум, підписати який можуть всі бажаючі.

І на завершення про просвітницьку роботу: разом з благодійною організацією Happy Paw КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» провело більше десятка просвітницько-інформаційних заходів в рамках програми «Біоетика». Суть проекту в тому, щоб в форматі «уроків» розповідати дітям про важливість гуманного поводження з тваринами, виховуючи у них повагу до всіх живих створінь, що живуть поруч.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *