Захід присвячений Всесвітньому дню захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин, або просто День тварин (World Animal Day) – міжнародний день, покликаний звернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети Земля.

Ця дата була обрана не випадково. Цей день відомий як день пам’яті про католицького святого Франциска Ассизького, який вважається покровителем тварин. Церкви багатьох країн проводять служби, присвячені Всесвітньому дню тварин в цей день, або в день, близький до цієї дати. Святий Франциск, за легендою, мав дивовижну здатність спілкуватися з дикими звірами, закликав віруючих не ображати “братів менших” – звірів і птахів, і приділяв дуже велику увагу природі.
При Іоані Павлі Другому католицька церква визнала у собак душу. Їм тепер можна заходити в храм.

Щорічно Всесвітній день захисту тварин відзначається 4 жовтня з 1931 року.

Заходи, присвячені Всесвітньому дню тварин, в останні роки проходять в більш ніж 60 країнах світу. Щорічно Товариства захисту тварин проводять різні масові акції, благодійні заходи, семінари та конференції, спрямовані на захист тварин по всьому світу.

Комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» також вирішило відзначити цей день. На протязі двох днів, підприємство відвідали школярі з п’ятого по одинадцятий класи.
В муніципальному притулку, що знаходиться у Бородянці, для дітей був проведений урок добра з інтерактивними іграми та цікавими розповідями. Хлопці та дівчата змогли побачити як працює притулок, в яких умовах утримуються тварини і навіть поспілкуватись з собачками на вигульному майданчику.
Також була проведена екскурсія по ветеринарній клініці для дітей старших класів. Хлопці змогли своїми очима побачити терапію, рентген кабінет, стаціонари для тварин і дізнатися багато цікавої інформації. Так само їм розповіли як працює підприємство, чим воно займається і в яких напрямках працює кожна з Служб. Важливим було те, що діти проявили активний інтерес до всього чим займається комунальне підприємство, принесли корм для безпритульних тварин і попросили ще провести екскурсію в муніципальний притулок для тварин.

Молоде покоління, це наше майбутнє, тому дуже приємно що вони проявляють активний інтерес і велику відповідальність по відношенню до тварин. Тож ми віримо, що світ стане тільки кращим.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *