Збільшити шанси знайти сім’ю: КМЛВМ дарує безпритульним тваринам білосніжні посмішки

Співробітники КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» докладають максимум зусиль, аби знайти сім’ї хвостатикам і не повертати їх на вулицю після стерилізації
Цього разу команда підприємства вирішила додатково заохотити майбутніх власників – не тільки причепурити тварин, а ще й почистити їм зуби.
«Ми вирішили запропонувати додатковий бонус – безкоштовну послугу догляду за ротовою порожниною тварині, яку забирають у сім’ю з нашого притулку. Кожен новий господар отримає подарунковий сертифікат і може в зручний час ним скористатися», – розповідає Наталя Мазур, в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини»
Догляд за ротовою порожниною тварини – вартісна та складна процедура, яка потребує наркозу й включає в себе: зняття нальоту, чищення та видалення зубів. Гігієна порожнини рота потрібна, щоб уникнути неприємних наслідків і зберегти зуби тварини здоровими навіть у поважному віці. Чищення зубів також захищає від гінгівіту – запалення ясен, яке може бути хронічним вогнищем інфекції.
У КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» вважають, що тварини в притулку обов’язково мають бути доглянутими. Це збільшить їх шанси в пошуку люблячої родини.
Підприємство повідомляє, що за період січень-березень 146 чотирилапих знайшли своїх господарів.

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *