Жорстокість до тварин має наслідки: КМЛВМ разом з представниками Деснянського управління поліції забрали 9 собак у горе-власника

КМЛВМ разом з представниками Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві забрали 9 собак у власника через жорстоке поводження
До КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» надходили звернення щодо жорстокого поводження з тваринами. За словами заявників, в Деснянському районі міста Києва мешканець утримував 9 собак в неналежних для життя умовах та недостатньо їх годував. Сусіди жалілися на постійне скавчання чотирилапих.
Тварин вилучили згідно статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер горе-власник має заплатити штраф.
«Ознакою цивілізованого суспільства є гуманне ставлення до будь-якого життя. Закликаємо людей не бути пасивними до проявів жорстокості. І дякуємо співробітникам Деснянського управління поліції за спільну результативну роботу»,  – розповідає Наталя Мазур, в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».
Наразі тварини перебувають у притулку для тварин у Бородянці. Собаки проходять обов’язкове обстеження та лікування. Після реабілітації хвостатикам знайдуть родини.
Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *