Звідки приходить допомога бездомним тваринам? Вони чекають – свого господаря!

У кожної бездомної тварини є своя особиста історія, але всіх об’єднує одне: надія знайти свій затишний будинок, де їх будуть щиро любити. Адже собака або кішка завжди були вірним другом людині та позитивно впливали на її життя.

Центр захисту тварин стерилізує безхатьків (з метою контролю над їх чисельністю гуманними методами), лікує та допомагає влаштувати безпритульних тварин до сімей. У цій гуманній та благородній справі допомагають небайдужі громадяни, волонтери та зоозахисники.

Якщо ви зважилися забрати безпритульну тварину до себе додому, обов’язково треба знати деякі нюанси. Оскільки через зовсім невеликий час тварина звикає до нових життєвих умов, прив’язується до нових власників. Погодьте ваше рішення у родині, бо у майбутньому конфлікті може бути винна тільки собака. Адже повернення тварини до притулку пов’язане із сильним переживанням і є дуже великим стресом як для людини, так і для собаки.
Нові власники повинні пам’ятати: у перші дні проживання у сім’ї собака буде вести себе не ідеально. Може трапитися калюжа на підлозі, а необережно залишені речі можуть бути перевірені на міцність зубами. Треба за всім слідкувати з самого початку, собаку буде треба багато чому вчити, приділяти їй увагу та особистий час.

Кішки у новому будинку з початку можуть теж вести себе боязливо. Вони спостерігають за обстановкою з небезпечного місця і часто ховаються під диваном. Можна зробити помилковий висновок, що тварина дика і не буде любити нового господаря. Але будьте терплячі, дайте час звикнути їй до нового будинку. Переїзд до будинку все ж є зміною життя, хоч і позитивною, але супроводжується стресом.

І ще є одна порада. Не треба забувати про тварин, які можливо вже мешкають у вашому домі. Запитати згоди про появу нових вихованців на «їх» законній території звісно неможливо. Треба перетерпіти всього кілька днів. Адже не тільки людям, а і тваринам потрібен час, щоб звикнути один до одного та налагодити свої «взаємовідносини».

Допомога «братам нашим меншим» завжди була справою милосердною. Більшість тварин, що знаходяться під нашою опікою, мають складну долю, тому несправедливо буде, якщо знову їх зрадять.

Якщо ви зважили все, дали прихисток, любіть свого вихованця, будьте спокійні, терплячі та послідовні, і у вас точно все вийде!

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде оприлюднена. Обов'язкові поля для заповнення позначені *